TOP
vermox lгвв¤г гв¤kkeen hinta €38.37
POLECANE Shopping

Ubierz malucha na letnich wyprzedażach!

Letnie wyprzedaże rozgościły się w sklepach już na dobre. Mi niestety przyszło przegapić ich początek, bo ostatnie dwa tygodnie hardo walczyliśmy z ospą. Ale nic straconego, bo przecież wszystkie takie zakupy robię zwykle online – zwyczajnie nie lubię wchodzi w tłumy i stać w obrzydliwie długich kolejkach. O nie, to nie dla mnie.

Przegląd ofert sklepów, staje się u tu powoli swego rodzaju punktem obowiązkowym, zwłaszcza w okolicach wyprzedaży. No bo przecież ubrać dziecko we wszystko po regularnych cenach to naprawdę niekiedy wyzwanie. Dziecko to studnia bez dna, ZAWSZE jest coś, czego brakuje albo co by się przydało. Do tego lato jest okresem, w którym dzieciaki jedzą wszystkie te mega soczyste owoce, które kapią wprost z brody na koszulki i choćby nie wiem co, ani śliniak ani nic innego rady nie da. Na dłuższą metę robienie pierdyliona prań w tygodniu staje się nieekonomiczne i warto rozważyć dokupienie kilku sztuk odzieży na wyprzedaży. W efekcie zamiast siedzieć po raz kolejny przytulonym do pralki, można wykorzystać ten czas na spacer z dzieckiem lub cokolwiek innego. Taki mam plan na to lato.

Tak więc tradycyjnie mam dla Was przegląd najfajniejszych ciuszków zarówno dla słodkich księżniczek jak i uroczych urwisów – bierzcie i inspirujcie się! 🙂

p.s. pod nazwami sklepów kryją się linki odsyłające do stron sklepów.

La Redoute

la redout

Zara Baby

zara-3 zara

Reserved

zara-4

Mango

zara-5

 

Ania Brzozowska

Cześć, mam na imię Ania i bardzo się cieszę, że mogę gościć Cię na moim blogu. Jeśli spodobało Ci się tutaj, to zostań z nami na dłużej, będzie nam bardzo miło :) Polub slodkiciezar.pl na Facebooku Polub slodkiciezar.pl na Instargarmie Do zobaczenia! :)

«

»

1 COMMENT
  • Gaba - Turlu Tutu
    7 lat ago

    Fajne ubieranie trojki dzieciaków to naprawdę ciężki kawałek chleba, dlatego dla mnie okres wyprzedaży jest zawsze kluczowym momentem roku!

Zostaw komentarz!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Instagram