TOP
benefici di mebendazole €84.22
DZIECKO POLECANE

Kuchnia czy pralnia? A może 2 w1? Idealna na Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to dla nas obok urodzin  jedna z najważniejszych dat w kalendarzu. Dlaczego? Bo to dzień naszych dzieci, najważniejszych ludzi w naszym życiu i bardzo chcemy razem z nimi celebrować ich dzieciństwo. Na co dzień różnie z tym bywa, bo każdy rodzic wie (zwłaszcza w tych czasach), że praca + dom to największe pożeracze czasu. Dlatego w Dzień Dziecka są tylko dzieci i chcemy aby te chwile były magiczne.
Niezmiennie królują lody, kino lub jakaś wyprawa w plener. No i oczywiście prezenty! Tu upodobania się zmieniają, ale jest wiele zabawek ponadczasowych, które rosną razem z dziećmi oraz angażują we wspólną zabawę i na takie zdecydowanie stawiamy. Parę lat temu pojawił się w naszym domu prześliczny stragan zwany częściej zieleniakiem i nadal przeżywa czasy świetności. Z czasem jedynie powiększyliśmy ilość produktów na półeczkach – wiadomo, biznes się rozrasta 🙂

A ponieważ za moment zaczniemy już myśleć o prezentach na dzień dziecka, to chciałabym Wam pokazać naprawdę wyjątkową zabawkę.  Zabawkę, która od kilku dobrych tygodni jest w czołówce naszych ulubionych, podobnie zresztą jak wspomniany wcześniej stragan. Uprzedzam, że jednorazowo to spory wydatek. Ale od czego są zrzutki z najbliższymi! Trochę dorzucą dziadkowie, trochę ciocia i wujek i finalnie cena robi się całkiem znośna. Ja przy tych większych wydatkach dodatkowo sprawdzam, które sklepy oferują dodatkowe zniżki, np. z okazji dnia dziecka lub po prostu weekendowe promo. Na takim rabacie czasami można oszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych.  Warto też porównywać ceny pomiędzy sklepami – czasami różnica wynosi nawet 150 zł. No ale przejdźmy już do meritum. Tą wyjątkową zabawką jest…

przepiękna retro kuchnia dla dzieci

A w tym przypadku kuchnia 2w1 od Janod, bo po drugiej stronie mamy pralkę! I to jest absolutny atut tej zabawki, bo umożliwia zabawę dwójki dzieci i dzielenia się zadaniami . Sama kuchnia dla dzieci jest już sztosem, ale jeśli po skończonym gotowaniu można wyprać rękawice i ściereczki, a do tego ubranka lalek, to zabawa wchodzi na zdecydowanie wyższy home level.

kuchnia dla dzieci Janodw kuchni dla dzieci rodzeństwo

Kuchnio pralnia jest przepiękna, wykonana z dbałością o każdy detal i banalna w złożeniu – sama dałam radę! Paradoksalnie wcale nie jest duża, mimo że łączy w sobie tyle różnych funkcjonalności. Dla mnie to plus bo nasze M nie jest przecież z gumy, z zabawek przecież nie ubywa.
W kuchni mamy zlew, w którym maluch umyje warzywa, dwa elektryczne świecące palniki (które wydają też dźwięki) na których ugotuje danie. Oprócz tego piekarnik oraz mikrofalę. Z drugiej strony pralka, oraz kilka półeczek, na których dzieciaki poukładają pranie. W zestawie są również akcesoria do gotowania – rękawica ochronna, garnki, szpatułki. Można szaleć z gotowaniem!

dziewczynka kuchnia dla dzieci

Jeszcze jeden powód, dla którego kuchnia jest świetnym wyborem!

Poza Dniem Dziecka, w ciągu roku są jeszcze urodziny, gwiazdka, zajączek. To dodatkowe okazje, przy których niekiedy ciężko znaleźć pomysł na prezent. Ale w momencie kiedy dziecko ma już kuchnie, to przy kolejnych okazjach możemy szaleć z wyposażeniem! Mikser, zestaw do herbaty czy skrzynka z warzywami do krojenia świetnie uzupełnią nam zawartość kuchni i otworzą nowe horyzonty gotowania.

skrzynka janod

Kuchnię z pralką Janod kupisz tutaj.
Skrzynkę z warzywami do krojenia kupisz tutaj.

*wpis we współpracy z marką Janod

Ania Brzozowska

Cześć, mam na imię Ania i bardzo się cieszę, że mogę gościć Cię na moim blogu. Jeśli spodobało Ci się tutaj, to zostań z nami na dłużej, będzie nam bardzo miło :) Polub slodkiciezar.pl na Facebooku Polub slodkiciezar.pl na Instargarmie Do zobaczenia! :)

«

»

Instagram