TOP
vermox 500 posologia per ossiuri €51.13
DZIECKO

#janodnagwiazdke

Od kolejnych świąt dzieli nas już zaledwie kilkanaście dni. Ale dla nas grudzień to cały miesiąc świątecznych celebracji. Zaczynamy już od pierwszego grudnia kalendarzem adwentowym, który w tym roku wypełniliśmy słodkościami, samochodzikami i ozdobami świątecznymi. Przygotowanie go sprawiło mi olbrzymią frajdę, ale jeszcze większą mamy codziennie wspólnie odkrywając kolejne niespodzianki. Święta czuć w powietrzu.

Również w tym roku nie zastanawiałam się ani chwili i z radością dołączyłam do projektu #janodnagwiazdke.
Bardzo cenię ich zabawki za wspaniały design i jakość. Stacja benzynowa, którą podarowaliśmy Mikowi w ubiegłym roku mimo intensywnej zabawy ma się wyśmienicie. Nawet Zygzak McQueen się w nim na stałe zadomowił.

Na pierwszy rzut poszedł aparat fotograficzny. Od zawsze Miko z wielkim zaciekawieniem obserwował jak Mama robi zdjęcia. Sam czasami chwytał nasz aparat i z wielkim skupieniem na niby fotografował zabawki. Dlatego drewniany aparat wydał mi się idealnym wyborem i nie pomyliłam się. Radość z robienia zdjęć swoim własnym aparatem olbrzymia, a fakt, że podczas fotografowania aparat wydaje dźwięk tak jak prawdziwa migawka sprawił, że kolejnym ujęciom nie było końca.

dziecko-janod-aparat

aparat-janod-dziecko

janod-ozdoby

Parę tygodni temu zauważyłam, że Mika bardzo interesują zabawy związany z konstruowaniem. Do łask wróciły klocki, a z nich budowanie wież, torów wyścigowych, a czasem nawet całych miasteczek. To wszystko oczywiście z pomocą taty, który buduje niczym wytrawny inżynier. Dlatego naszym drugim wyborem stał się wóz strażacki do składania. Zabawka od razu poszła w ruch. Mik z radością skręcał go i rozkręcał, w efekcie tworząc coraz nowsze kombinacje pojazdów. Najpierw oczywiście z pomocą Taty, ale szybko ogarnął z czym to się je.

dziecko-janod-woz-strazacki

woz-strazacki-dziecko-janod-kontruktor

Z oczywistych zamiłowań do motoryzacji i wyścigów nie mogło zabraknąć Toru Wyścigowego Story Box. Już od jakiegoś czasu wokół niego krążyliśmy i od paru miesięcy był na liście tych wymarzonych zabawek. Za każdym razem zaglądając do sklepu z zabawkami, Mik bardzo dokładnie go oglądał i nie zapomniał o nim wspomnieć rysując list do Świętego Mikołaja.

TUTAJ KUPISZ:

Drewniany aparat fotograficzny z dźwiękami i lampą JANOD
Wóz strażacki JANOD
Tor wyścigowy w walizce StoryBox JANOD

Ania Brzozowska

Cześć, mam na imię Ania i bardzo się cieszę, że mogę gościć Cię na moim blogu. Jeśli spodobało Ci się tutaj, to zostań z nami na dłużej, będzie nam bardzo miło :) Polub slodkiciezar.pl na Facebooku Polub slodkiciezar.pl na Instargarmie Do zobaczenia! :)

«

»

5 COMMENTS
 • Szwalnia Snów
  5 lat ago

  Nie ma to jak praktyczne zabawki dla chłopczyka. Warto przy następnych świętach wykorzystać te pomysły 🙂 Serdecznie pozdrawiamy – Szwalnia Snów

 • marcela
  5 lat ago

  świetne propozycje na prezent. choć muszę przyznać, że urzekła mnie biała gwiazda betlejemska oraz choinka z materiału, która robi za kalendarz adwentowy

 • Ultimar
  5 lat ago

  Nie ma to jak klocki 🙂 Prędzej czy później, ale zawsze się do nich wraca!

 • Kasia
  5 lat ago

  Jaka piękna kremowa gwiazda betlejemska! I jaka duża, na pewno utrzyma się długo po świętach 🙂

 • iwona
  5 lat ago

  słodki chłopak 🙂 piękna Gwiazda w tle !! w moim domu zagości czerwona

Zostaw komentarz!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Instagram