TOP
vermox prezzo Italia €125.71
DZIECKO

Co kupić dziecku na Mikołajki?

Już tylko kilka chwil dzieli nas od tegorocznych Mikołajek. Jak zwykle musiałam się mocno nagłowić, co by ucieszyło naszego Miko. W dodatku u nas podwójna okazja, bo nie tylko prezenty pod poduchę, ale też na imieniny. Pytałam po cichu, co by od tego Mikołaja chciał dostać, ale Mik stwierdził, że Mikołaj jest tylko jeden i jest nim właśnie on. Była szybka akcja edukacja i już ogarnia czerwonego pana z wielkim brzuchem i brodą. I to, że chojny z niego gość bo rozdaje prezenty. A więc oficjalnie mogę mówić: bądź grzeczny, bo Mikołaj patrzy 😉

Bez zbytniego wstępu mam dla Was co nieco o naszych tegorocznych wyborach, a na koniec moc inspiracji i pomysłów na prezenty Mikołajkowe dla maluchów i starszaków.

W ostatnich miesiącach nastała u nas era przytulanek. Wcześniej nie dostrzegane misie nagle stały się nieodłącznymi towarzyszami snu. A że niedawno Miko miał fazę na króliki i każde przejście obok zoologicznego kończył się litanią życzeń, to królik przytulak wydawał mi się najlepszym wyborem. To był strzał w dziesiątkę. Królik dostał na imię Harry i stał się najlepszym przyjacielem. Tak wspaniałym, że chodzi z nami wszędzie, nawet do lekarza.

Drugim naszym wyborem jest torba lekarska. Od dawna o niej myślałam, bo po pierwsze dzieciaki kochają naśladować dorosłych, a po drugie to świetny sposób na oswojenie malucha z badaniami i wizytami u lekarza. Torba się u nas świetnie sprawdza. Miko z pasją leczy królika,, robi mu zastrzyki i poi lekarstwem, a wszystko po to by królik był zdrów, bo inaczej czeka go blok operacyjny.

Na koniec jeszcze obiecane pomysły na prezent. Niektóre już mamy i polecamy (jak np torba, rakieta czy puzzle patyczki), inne bardzo nam się podobają i uważamy, że ucieszyłyby każde dziecko. 🙂 Wszystko ofkors kupicie online!

 1. Rakieta – TUTAJ
 2. Wieża – TUTAJ
 3. Klocki drewniane 6w1 – TUTAJ
 4. Sorter – TUTAJ
 5. Królik Przytulak – TUTAJ
 6. Torba lekarska – TUTAJ
 7. Cymbałki – TUTAJ
 8. Puzzle Magnetyczne – TUTAJ
 9. Puzzle sensoryczne – TUTAJ
 10. Puzzle patyczki – TUTAJ
 11. Magnetyczna tablica kredowa – TUTAJ
 12. Zestaw gier 4w1 – TUTAJ
 13. Telefon – TUTAJ

Udanych Mikołajek 🙂

Ania Brzozowska

Cześć, mam na imię Ania i bardzo się cieszę, że mogę gościć Cię na moim blogu. Jeśli spodobało Ci się tutaj, to zostań z nami na dłużej, będzie nam bardzo miło :) Polub slodkiciezar.pl na Facebooku Polub slodkiciezar.pl na Instargarmie Do zobaczenia! :)

«

»

Zostaw komentarz!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Instagram